Özel İçerikler

Türkiye’nin En Büyük Müzisyen Forumu!

İçerikte Neler Var?

İlgili Makaleler

Muzisyen.net, Türkiye’nin en büyük Müzisyen Forumu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Müziğe yeni mi başlıyorsunuz? Müzisyen mi olmak istiyorsunuz? Ya da müzisyensiniz ve sorularınızı, sorunlarınızı sizin gibi olan insanlarla paylaşmak mı istiyorsunuz? Müzisyen Forumu olan Muzisyen.net tam size göre bir site.

Bildiğiniz üzere sizlere Muziknotalari.com sitesin de en basit şekli ile notalar yazıyoruz. Burada Melodika notaları, Flüt notaları, Keman notaları, Porte notalarını bulabiliyorsunuz. Muziknotalari.com ve Muzisyen.net kardeş bir projedir.

Neden Müzisyen Forumu?

Çünkü bu kadar büyük bir meslek grubunun birbirinden bağımsız olması beni üzüyor. Aslında beraberlik ve dayanışma olsa Müzisyenlik hakkında bir çok sorun şimdiye çözülecekti. Bizler de bu yüzden Müzisyen Forumunu kurmak ve siz değerli takipçilerimize sunmak istedik.

Müzik Forum Projesinin Hedefi Nedir?

Ayrıca bir Müzik Forum olan Muzisyen.net sitesinin hedefi, Türkiye’nin en büyük Müzik Forumu olmak, meslektaşların özgürce sorunlarını dile getirip çözüm bulabilmelerini sağlamak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Alert: Üzgünüz Engellemek Zorunda Kaldık !!